News & Events

antalya su tesisat onarımı
Antalya su tesisat ustası
Antalya su tesisat ustası

ANTALYA SU TESİSATI KAÇAK TESPİTİ – KAÇAK BULMA

Antalya su tesisat kaçak bulma servisi olarak tesisatınızda bulunan kaçağı anında buluyor ve onarıyoruz. Tesisat robotlarımız yardımıyla kamera ile görüntüleyerek en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Antalya Su Tesisat Ustası iletişim için: 0539 813 45 37

Su kaçağının erken tespit edilmesi sizin açınızdan çok önemlidir. Tesisatınıza hasar vermeden bir an önce siz de tesisatınızı kontrol ettirin ve boş yere zaman ve para kaybetmeyin!

SU KAÇAĞI BULMA YÖNTEMLERİ

-SU SAYACINIZI AKLINIZA GELEN İLK AN KONTROL EDİN!

Su tesisatınızda kaçak varsa su sayacını kontrol etmek akla gelen en iyi ve en çabuk çözümdür. Bu işlemi yapmadan evvel evinizde / işyerinizde bulunan tüm su çıkışlarınızı tamamen kapatmanız gerekir. Bütün muslukları kapatın ve çamaşır ve bulaşık makinenizin çalışmadığına kanaat getirin. Sonra su sayacını gözlemleyin. Sayacınız hareket ediyorsa elinizi çabuk tutun ve su tesisatçısına başvurun. Hareket etmiyorsa bile su kaçağı yoktur diyemezsiniz. Bu durumda rakalmları not edin ve 1-2 saat sonra tekrar bakın. Hareket etmişse hafif bir sızıntı var demektir ve bir su tesisatçısına başvurun.

-ÖNCEKİ DÖNEM FATURALARINI KONTROL EDİN!

Konutunuzda  bulunan kişi sayısında büyük artış yoksa önceki dönem faturalarınızı kontrol ederek bir çözüm  sağlayabilirsiniz. Son dönemde gözle görülür derecede artış var ise su kaçağı olma ihtimali yüksektir. Ve hemen bir su tesisatçısı çağırın.

-BOYA YARDIMIYLA SU KAÇAĞINI BULMA!

Sifonunuzda kaçak olma ihtimali seziyorsanız sifonunuzun içine bir miktar boya atıp sızıntı olup olmadığını test edebilirsiniz. Sifona basmadan etrafa boya sızıyorsa hemen bir tesisatçı çağırın! Antalya Su Tesisat Ustası‘na haftanın her günü ulaşabilirsiniz

-EVİNİZİN İÇ KISIMLARINI KONTROL EDİN!

Evinizde gözle pek görülmeyecek kısımlarda sızıntı olabilir. Köşeleri kontrol edin. Dolaplarınızın arkasaına bakın. Koltuk arkalarını kontrol edin. Zeminde veya tavanda rutubet / küflenme var mı gözlemleyin. Evin içinde kötü bir koku var mı inceleyin. Bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi hortumlarınızı kontrol edin.

-EVİNİZİN DIŞ ALANINI KONTROL EDİN!

Su tesisatınızda sızıntı olduğundan şüpheleniyorsanız evinizin dış kısımlarını kontrol edin. Sızıntı ev içinde olabileceği gibi evinizin dışında da olabilir. Görüntü olarak sıva veya boyalar dökülmüşse hemen bir tesisatçı çağırın!

Çok geç olmadan su tesisatı sorunuyla karşılaşmamak için bir an önce tesisatınızı gözden geçirin. Aksi durumda Antalya Su Tesisat Ustası’ndan yardım alabilirsiniz.

Antalya su kaçağı bulma, Antalya su kaçağı tamiri, Antalya su tesisat malzemeleri, Antalya su tesisat onarımı, Antalya su tesisatı döşeme, Antalya tıkanıklık açma fiyatları hakkında bilgi için: Antalya Su Tesisat Ustası – 0539 813 45 37

 

Bir cevap yazın

Ahatlı Ahırtaş Akdenizsanayi Akdamlar Akgöl Akkoç Akkuyu Akpınar Aksu Alaylı Altındağ Altınkum Altınkale Altıayak Altınova Arapsuyu Aşağı Mahalle Aşağıkaraman Aşağıoba Atatürk Avnitolunay Ayanoğlu Ayanlar Aydınlık Aydınlar Bademağacı Bahçelievler Bahçeyaka Bahçecik Bahtılı Balbey Baraj Barboros Barış Başköy Bayındır Beşkonaklar Beşkonaklılar Bıyıklı Bucak Çağlarca Çağlayan Mahallesi Çakırlar Çalkaya Camili Camiönü Çamköy Çamlıbel Çamlık Çamlıca Çankaya Çarşı Çaybaşı Çığlık Çifteçeşmeler Cihadiye Çıplaklı Çitdibi Cumhuriyet Dağ Dağbeli Demircikara Demircilik Demirel Deniz Dereli Devlet Su İşleri Doğuyaka Dokuma Döşemealtı Doyran Duacı Düden Düdenbaşı Dumanlar Duraliler Dutlubahçe Elmalı Emek Mahallesi Emniyet Erenköy Ermenek Mahallesi Esentepe Eskisanayi Etiler Fabrikalar Fatih Fener Fettahlı Fevziçakmak Gazi Gaziler Gebizli Gençlik Geyikbayırı Göçerler Gökçam Gökdere Göksu Güloluk Gülveren Gündoğdu Güneş Gürsu Güvenlik Güzelbağ Güzeloluk Güzeloba Güzelyurt Habibler Hacıaliler Hacısekililer Haşimişcan Hatipler Havaalanı Havalimanı Hisarçandır Hurma Hüsnükarakaş Hürriyet İhsaniye Ilıca Kanal Karaçalı Karaman Karataş Karatepe Karaveliler Kargılık Karşıyaka Karpuzkaldıran Kazımkarabekir Kemerağzı Kepez Kepezaltı Kepezüstü Kevşirler Kılıçaslan Killik Kırcami Kirişçiler Kışla Kır Kızılarık Kızıllı Kızılsaray Kızıltoprak Kömürcüler Konak Konuksever Konyaaltı Köseler Kovanlık Kültür Kundu Kurşunlu Kuruçay Kuşkavağı Kütükçü Kuyubaşı Kuzeyyaka Lara Liman Macun Mandırlar Mehmetçik Mehmet Akif Ersoy Meltem Memurevleri Menderes Menzil Sitesi Meydankavağı Meydan Mollayusuf Muratpaşa Nebiler Odabaşı Öğretmenevleri Olimpos Olympos Örnekköy Orta Ortaköy Özgürlük Öztürkler Ören Pınarbaşı Pınar Piyadin Şafak Şelale Sanayi Santral Sarısu Sedir Sekçi Selçuk Selimiye Sinan Mahallesi Şirinyalı Siteler Soğuksu Solak Suiçecek Sütçüler Tahılpazarı Tarım Teomanpaşa Tomarlar Topallı Topçular Toptancıhalı Toros Tuzcular Trt Mahallesi Üçgen Üçoluk Uluç Ulus Uncalı Ünsal Varlık Varsak Yağca Yalınlı Yarbaşçandır Yavuzselim Yeni Mahalle Yenidoğan Yenidumanlar Yeniemek Yenigöl Yenigün Yeniköy Yenihal Yenisanayi Yeşilbahçe Yeşilbayır Yeşildere Yeşilkaraman Yeşilköy Yeşilova Yeşilsanayi Yeşiltepe Yeşilyurt Yıldız Yörükler Yukarı Yukarıkaraman Yüksekalan Yükseliş Yurtpınar Zafer Zerdalilik Zeytinlik Zümrüt Zümrütova